Książę William od dawna był podejrzany o tajny romans z Rose Hanbury, wieloletnią przyjaciółką jego żony. Choć następca tronu wiernie stoi przy Kate i opiekuje się nią podczas jej rekonwalescencji, część zagranicznych mediów jest przekonana, że ​​to tylko pozory. Jakby tego było mało, podejrzewają nawet, że darzą go nie tylko namiętne uczucia do rzekomej kochanki, ale także… dziecka.

Rose Hanbury, książę William.
Zdjęcie: tiktok/@tishtoking Shutterstock/simon123

Media węszą wokół rzekomego kochanka Williama. Wyszły na jaw nowe szczegóły

Hiszpańskie media wciąż węszą wokół rzekomego romansu księcia Williama. Choć relacje księcia z dziewczyną księżnej Kate, Rose Hanbury, zaostrzyły się już jakiś czas temu, a temat zniknął w związku z wiadomością o chorobie ukochanej żony Williama, zagraniczne media ponownie skupiły się na niej. Wystarczyło, że Kate wróciła do domu. Dziennikarze są przekonani, że związek między tą dwójką się nie skończył.

„Plotki sugerują, że książę William był zakochany w Rose (która jest mężatką) przez wiele lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton”

– mówi Marek.

Wszystko przez zaskakujące zachowanie Hanbury’ego, która mimo wysokiego statusu społecznego i osiadłego miejsca zamieszkania na dworze zniknęła z przestrzeni publicznej wkrótce po koronacji Karola III. Warto pamiętać, że starszy o 25 lat mąż Róży jest prawą ręką króla. Zachowanie Handsbury’ego wydaje się zatem niezwykłe i wcześniej niespotykane.

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry ma plan dla króla. Ta wiadomość rozwścieczyła księcia Williama. „Nie ma szans”

William powtarza znajomy schemat. Wcześniej tędy szedł Karol

Donoszą o tym zagraniczne media romans o następcy tronu przypomina częściowo historię króla Karola. Syn Elżbiety II. przez wiele lat miał potajemny romans z Camillą Parker Bowles, co przyczyniło się do rozpadu jego małżeństwa z księżną Dianą i oburzenia opinii publicznej.

„Książę William popełnia te same błędy, które kiedyś popełnił jego ojciec. […] Podobnie jak jego ojciec był zakochany w Camilli Parker Bowles, która również była wówczas mężatką. Jeśli wszystkie te pogłoski okażą się prawdą, będzie to oznaczać, że Kate Middleton odgrywa rolę bardzo podobną do księżnej Diany.”

– przekonuje Marca.

ZOBACZ TEŻ: Koniecznie król Karol III. rozważyć abdykację? „William i Kate zostaną koronowani znacznie wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał”.

Czy William ma dziecko z Hanbury? Media zbierają szokujące fakty

Od 2009 roku Rose Hanbury jest żoną dworu królewskiego znanego Davida Rocksavage’a. Między parą dzieli aż 25 lat różnicy, co oznacza, że ​​tiktokerzy i influencerzy są coraz śmielsi w swoich spekulacjach na temat pary. Według wielu współżycie w starszym wieku jest znacznie bardziej wymagające i utrudnia prokreację.

Ponadto córka Hanbury’ego, Iris, urodziła się mniej więcej w czasie, gdy pojawiły się pogłoski o romansie księcia.

Redakcja Pasja w Tobie.

Powiązane artykuły:

Diagnoza onkologiczna, utrata pamięci, duszność. Smutna wiadomość o Karolu III

Książę William pojawił się sam na gali BAFTA. Za kulisami zdradził sekret księżnej Kate